پروژه ها

پروژه:

شرکت فرارون ؛ در بخش اجرای پروژه ؛ فعالیت های خود را به سه دسته عمده زیر تقسیم میکند:

1-اتوماسیون کارخانجات و خطوط تولید: در این دسته از پروژه ها ؛ کنترل پروسه عمدتاً مبتنی بر PLC بوده ؛ و بسته به نیاز از پانل های لمسی و یا کامپیوترهای صنعتی (HMI) جهت نمایش و مدیریت پروسه استفاده می شود. مهندسین این شرکت توانایی کار با انواع PLC ها و HMI های معتبر و رایج در بازار ایران(SIEMENS,OMRON,LS,…) را دارند؛ که این خود منتج به انتخابهایی بهینه تر برای کارفرمایان محترم خواهد شد.

این شرکت همچنین امکان تهیه و تآمین تجهیزات با قیمت های بسیار مناسب و رقابتی را ؛ از معتبرترین نمایندگی های کشور برای مشتریان خود فراهم آورده است.

شرکت فرارون در زمینه های زیر آماده ارائه خدمات میباشد:

1-صنایع ذوب فلز

2-صنایع فرآوری میوه

3-صنایع لبنی

4-مرغداریها و صنایع وابسته

5-صنایع شیمیایی

6-صنایع مرتبط با خوراک دام و طیور

7-صنایع مرتبط با کود حیوانی

8-سیستم های توزین و بچینگ

9-صنایع چاپ و بسته بندی

10- صنایع مرتبط با تولید آسفالت

شرکت فرارون اتوماسیون روش(گروه صنعتی ورهرام) در زمینه راه اندازی کارخانجات و خطوط تولید افتخار همکاریِ چندین ساله با شرکت محترم صنایع ذوب شمال را دارد.

2-اتوماسیون ماشین آلات تولید: در این دسته از پروژه ها بسته به نیازهای ماشین ؛ از MINI PLC ها ؛ PLC های کامپکت و گاهاً از میکروکنترلرها استفاده میشود و در صورت نیاز به مانیتور؛ از پانل های لمسی و غیر لمسی نیز استفاده میشود. ماشین آلات سورتینگ حجمی و وزنی میوه و CNC ها از جمله ماشین آلاتی هستند که شرکت فرارون در پروژه های خود به آنها پرداخته است.

3-بروز رسانی ماشین آلات تولید: در حال حاضر ؛ در صنایع مختلف ؛ ماشین آلات بسیاری وجود دارند که علی رغم مکانیک بسیار خوب ماشین از سیستمهای کنترلی و الکتریکی قدیمی استفاده میکنند.واضح است که با بروز رسانی این سیستم ها کارایی آنها بسیار مطلوب تر شده و ارزش افزوده قابل توجهی را نصیب صاحبان صنایع کوچک و بزرگ خواهد کرد. گفتنیست ؛ در بروز رسانی کلیه تجهیزات قدرت که قابل اعتماد بوده و امکان ادامه حیات دارند؛ سرویس و احیاء شده و تنها المانهای کنترلی و سیم کشیها بروز خواهند شد.

افزایش قابلیت اطمینان ؛ عیب یابی آسان و عملکرد منعطف کنترل نرم افزاری از مزایای بروز رسانی ماشین آلات خواهند بود.

 

مهندسین شرکت فرارون؛ باتکیه بر دانش فنی؛تجربه و سخت کوشی خود؛ ارائه خدمات فنی این شرکت را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت تضمین میکنند.